Jdi na obsah Jdi na menu
 


2018 - mládež - uzlová štafeta, štafeta 4x60m a 60 m s překážkami

14. 6. 2018

 

Výsledky závodů  štafety 4x60 m 2018
               
datum název místo kategorie závodník čas místo  
28.1.2018 Víkend se Starým Lískovcem - Sportem              štafeta 4x60 m Brno - Hala Vodova přípravka Honzík Ješeta 103,82 5  
  Lukáš Burýšek  
  mix  
         
mladší Magdaléna Dvořáková 65,75 6  
  Tomáš Burýšek  
  Šimon Jenkut  
  Natálie Kocmanová  
         
starší Ondřej Novák  63 23  
         
dorost Kluci Zdeněk Novák 51,13 11  
  Martin Kamenský - Kobeřice  
10.2.2018 štafeta 4x60 m  Raškovice přípravka Tereza Permedlová   1  
nejmladší Tereza Permedlová 82,72 2  
nejmladší Michal Permedla 73,82 1  
mladší Ondřej Novák  69,34 8  
starší Zdeněk Novák 69,23 17  
10.2.2018 zručnost Raškovice přípravka Tereza Permedlová      
nejmladší Tereza Permedlová 72,12    
nejmladší Michal Permedla 24,413    
mladší Ondřej Novák  19,990    
starší Zdeněk Novák 26,47    
18.11.2018 štafeta 4x60 m  Ledeč nad Sázavou přípravka Elča + Raškovice   2  
mladší (16) Dany, Honzík, Adri z Hajnic, Ondra 64,23 6  
dorost smíšené (8) Zdenda, Veronika z Maršovic 53,06 4  
9.12.2018 štafeta 4x60 m  Třebíč přípravka (11)   95,54 8  
mladší (23) Maja, Šimon, Natka, Ondra 59,67 5  
  Honzík, Dany, Elča, Adry 76,46 18  
dorost (17) Zdenda, Veronika z Maršovic 61,08 15  

 

Výsledky závodů v běhu na 60m s překážkami

- jednotlivci  v roce 2018

             
datum název místo kategorie závodník čas místo
17.3.2018 Ostravská Hala - Český pohár Ostrava mladší žákyně (96) Kocmanová Natálie 20,02 47
  Dvořáková Magdaléna 24,60 83
mladší žáci (96) Jenkut Šimon 18,85 50
  Novák Ondřej 16,16 12
starší žáci (141) Novák Zdeněk 14,14 26
24.3.2018   25.3.2018 Jablonecká hala mladých hasičů Jablonec nad Nisou mladší žákyně (117) Kocmanová Natálie 19,49 44
  Rymešová Ellen 42,84 105
mladší kluci (107) Rymeš Daniel 26,54 92
  Novák Ondřej 16,77 24
starší žáci (191) Novák Zdeněk 14,03 37
28.4.2018 Memoriál Zdeňka Pitnera Ivanovice na Hané, přípravka bez kladiny přípravka holky (18) Elča 39,60 11
  Terka 47,90 15
přípravka kluci (20) Jonáš 65,38 20
  Kryštof 50,03 18
mladší dívky (24) Maja 19,41 3
mladší kluci (19) Ondra 16,59 2
  Šimon 20,24 8
  Míša P. 22,28 11
  Filda 25,55 17
  Dan 26,57 19
6.5.2018 Morkovice Morkovice mladší kluci (17) Ondra 15,02 1
  Přípravková soutěž Brno - Starý Lískovec        
       
       
       
       
       
27.5.2018 Šedesátky Hlubočany přípravka s kladinou přípravka kluci (17) Míša J. 34,10 6.
  Honzík 77,32 14
  Jiřík 97,38 17
přípravka holky (14) Elča 40,04 8
mladší kluci (35) Ondra 15,34 1
  Dany 22,38 14
  Vítek 32,33 27
starší kluci Zdeněk Novák   1
  O Pohár starosty obce Topolany Topolany mladší kluci (31) Vít Všianský 33,26 29
  Šimon Jenkut 19,64 8
  Ondřej Novák 16,06 3.
mladší holky (37) Natálie Kocmanová 19,58 9
starší kluci Zdeněk Novák 13,25 1
14.7.2018 60m v Brně Brno - Líšeň pravidla SDH      
do 3 let Staněk Jiří 48,32 3.
PLAMEN      
přípravka holky (11) Ellena Rymešová 38,04 10
mladší holky(20) Magdalena Dvořáková 18,39 8
mladší kluci (36) Ondřej Novák 16,01 8
  Šimon Jenkut 19,23 19
  Daniel Rymeš 24,72 32
  Vít Všianský 31,63 35
starší kluci Zdeněk Novák    
  Bruntálské šedesátky o zubatou žábu Bruntál přípravka Elča   3
mladší kluci (34) Ondřej Novák 14,91 4
  finále Ondra 14,76 3
  Daniel Rymeš 24,62 31
  Vít Všianský 30,61 33
1.9.2018 Kamenecká šedesátka Kamenec mladší kluci (26) Ondřej Novák 15,78 4
       
       
       
15.9.2018 Vyškovské šedesátky Vyškov přípravka holky (9) Tereza Permedlová 52,62 7
přípravka kluci (22) Kryštof Brázda 40,01 12
mladší dívky (18) Natálie Kocmanová 19,45 2
mladší kluci (16) Šimon Jenkut 59,08 15
  Michal Permedla 18,42 3
  Vít Všianský 28,39 14
starší kluci (26) Zdeněk Novák 12,52 1
  Ondřej Novák 17,89 14
16.9.2018 Olomoucký drak Olomouc - Chválkovice přípravka Tereza Permedlová 43,70 13
mladší holky Natálie Kocmanová 20,89 19
mladší kluci Ondřej Novák 16,06 2
  Michal Permedla 18,79 16
  Vít Všianský 27,71 50
6.10.2018 Hasiči bez ohně Rosice mladší Ondřej Novák   9.
7.10.2018 Hlinsko Hlinsko přípravka 14 Jonáš Menc 57,08 13
mladší dívky  50 Natálie Kocmanová 19,11 20
mladší kluci 70 Ondřej Novák 15,14 6
  Šimon Jenkut 20,46 48
  Filip Menc 21,14 52
  Vít Všianský 24,34 65
4.11.2018 Memoriál Marty Habadové -                   Český Pohár Praha mladší dívky Natálie Kocmanová 18,96 82
mladí kluci 226 Ondřej Novák 15,46 22
  Vít Všianský 25,03 184
starší kluci 288 Zdeněk Novák 14,73 100
24.11.2018 Ostravsko-beskydské šedesátky - Český pohár Ostrava mladší dívky 164 Natálie Kocmanová 18,18 66
  Magdalena Dvořáková 17,04 45
mladší kluci 178 Ondřej Novák 14,61 14
  Šimon Jenkut 18,67 96
  Filip Menc 20,31 122
  Jan Opletal 23,53 143