Jdi na obsah Jdi na menu
 


30.7.2017 - Stovky v Brně

8. 8. 2017
mladší dorostenky
poř. příjmení jméno SDH 1.běh 2.běh výsl.čas
1 Pomahačová Lucie Kvasejovice 18,19 18,16 18,16
2 Kubíková Kateřina Lhenice 19,80 18,35 18,35
3 Mašková Kateřina Ruda 18,60 29,32 18,60
4 Krempaská Viktória ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves 19,30 19,72 19,30
5 Šikulová Simona Jámy 19,94 19,86 19,86
6 Nytrová Barbora Raškovice 20,55 20,25 20,25
7 Kasincová Karolína Raškovice 20,51 22,47 20,51
8 Horčičková Karolína Markvartovice 20,52 21,25 20,52
9 Vdolečková Klára Pačlavice 20,69 21,59 20,69
10 Svobodová Nikol Výčapy 20,99 20,73 20,73
11 Slováčková Jana Roštín 20,77 20,97 20,77
12 Jurkovská Lucie Ostrava-Heřmanice 20,97 25,27 20,97
13 Hanková Klaudia ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves 21,07 24,09 21,07
14 Šustrová Nikola Žďár nad Sázavou 2 - Zámek 21,20 NP 21,20
15 Sobotíková Tereza Staré Heřminovy 23,55 21,25 21,25
16 Podrazilová Natálie Morkovice 21,83 21,33 21,33
17 Vircová Vendula Ostrava-Heřmanice 22,70 21,75 21,75
18 Šuterová Lucie Hostěrádky - Rešov 28,77 21,91 21,91
19 Žišková Ester Staré Heřminovy NP 21,95 21,95
20 Hudziková Laura ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves 22,20 22,94 22,20
21 Strelová Kristína ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves 22,39 22,99 22,39
22 Holbergová Hana Ostrava-Heřmanice 23,26 22,71 22,71
23 Horáková Aneta Morkovice 22,89 37,13 22,89
24 Navrátilová Natálie Morkovice 23,40 34,24 23,40
25 Ledabylová Jana Staré Heřminovy 23,88 29,71 23,88
26 Petríková Natálie Havířov Město NP 24,41 24,41
27 Šafaříková Vladimíra Havířov Město 38,55 24,63 24,63
28 Brunová Iveta Jundrov 26,00 24,95 24,95
29 Horáková Marie Pačlavice 27,71 25,00 25,00
30 Neužilová Denisa Březina 25,37 NP 25,37
31 Uhrová Hana Havířov Město 30,41 25,92 25,92
32 Skácelová Ester Havířov Město 26,50 NP 26,50
33 Bartošová Daniela Dolní Bukovsko NP 26,65 26,65
34 Šrůtková Monika Brno-Královo Pole 29,52 47,92 29,52

 

 

střední dorostenky
poř. příjmení jméno SDH 1.běh 2.běh výsl.čas
1 Kasalová Apolena Dobrá 18,49 18,07 18,07
2 Krejčí Kamila Morkovice 21,33 18,19 18,19
3 Švrčková Anežka Raškovice NP 18,26 18,26
4 Horská Štěpánka Žlutice 18,38 19,11 18,38
5 Kaňová Hana Pačlavice 18,73 NP 18,73
6 Sklářová Veronika Vigantice 23,74 18,74 18,74
7 Landová Lada Dolní Bukovsko 20,02 18,83 18,83
8 Peřinová Tereza Dolní Dobrouč 23,98 19,35 19,35
9 Nekolová Pavlína Dolní Bukovsko 19,45 24,10 19,45
10 Riplová Adéla Hněvošice 19,77 23,02 19,77
11 Hanková Sára ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves 27,49 20,15 20,15
12 Vítková Eliška Bohuslavice u Zlína 20,91 20,61 20,61
13 Jančíková Nicola Raškovice 20,83 22,87 20,83
14 Němcová Veronika Šošůvka 21,11 31,00 21,11
15 Faktorová Tereza Dobřejovice 21,59 NP 21,59
16 Bačovská Leona Předměstí 28,29 21,99 21,99
17 Hulanová Barbora Kvasejovice 22,91 22,87 22,87
18 Richterová Nicola Jundrov 22,97 27,00 22,97
19 Matějková Zuzana Křenovice 23,97 27,83 23,97
20 Vališová Petra Předměstí NP 24,63 24,63
21 Rajnetová Radka Hrochův Týnec 24,81 NP 24,81
22 Šrůtková Michaela Brno-Královo Pole 26,91 28,27 26,91
23 Kozelská Vendula Ostrava-Heřmanice NP 29,52 29,52
24 Stará Klára Starý Lískovec - SPORT NP NP NP

 

 

starší dorostenky
poř. příjmení jméno SDH 1.běh 2.běh výsl.čas
1 Tůmová Lucie Malechov 17,73 17,57 17,57
2 Hulínská Klára Kvasejovice 17,84 17,80 17,80
3 Macháňová Lucie Topolany NP 18,99 18,99
4 Tessarzová Kristýna Markvartovice 19,33 19,05 19,05
5 Fricová Kateřina Mistřín 19,76 19,72 19,72
6 Višenková Nikola Bohuslavice u Zlína 20,37 20,30 20,30
7 Jiráková Dominika Střezimíř NP 20,57 20,57
8 Jiříkovská Vanda Starý Lískovec - SPORT NP 21,44 21,44
9 Mrázková Barbora Křenovice 22,70 21,94 21,94
10 Tancošová Štěpánka Strážkovice 23,11 22,12 22,12
11 Mrhačová Pavla Jundrov 26,80 26,92 26,80
12 Mrhačová Petra Jundrov 27,65 31,01 27,65
13 Mazurová Martina Morkovice 35,22 NP 35,22
14 Večeřová Eliška Šaratice NP NP NP
             
1 Ryšavá Kristýna Starý Lískovec - SPORT NP 22,66 22,66
2 Nováková Aranka Starý Lískovec - SPORT NP 31,02 31,02
             
mladší dorostenci
poř. příjmení jméno SDH 1.běh 2.běh výsl.čas
1 Fojt Patrik Bořitov 18,72 17,67 17,67
2 Holčák Martin Oznice 18,13 30,47 18,13
3 Dudlíček František Dolní Bukovsko 19,41 18,59 18,59
4 Karásek Pavel Bořitov 18,99 18,85 18,85
5 Sibera Radek Křešice 19,63 19,52 19,52
6 Gerža Martin Oznice 19,57 22,30 19,57
7 Kaňa Vojtěch Pačlavice 20,78 20,49 20,49
8 Šauer Michal Zdounky 20,56 20,59 20,56
9 Novák Zdeněk Starý Lískovec-SPORT 20,75 22,65 20,75
10 Javůrek Vítězslav Výčapy 20,89 22,44 20,89
11 Hanák Matyáš Březina 20,95 21,41 20,95
12 Kamenský Martin Kobeřice u Brna 21,28 NP 21,28
13 Fric David Mistřín 22,15 21,52 21,52
14 Štinčík Tomáš Svit 21,67 DNF 21,67
15 Svoboda Lukáš Šošůvka 21,86 21,95 21,86
16 Bačovský Michal Předměstí 31,29 22,66 22,66
17 Pospíšil Jan Morkovice 23,15 23,11 23,11
18 Hudský Tomáš Předměstí 26,08 24,35 24,35
19 Stolař Lukáš Ostrava - Třebovice 24,55 24,86 24,55
20 Balarin Zdeněk Štěpánkovice 24,89 33,16 24,89
21 Pokorný Tomáš Jundrov NP 25,66 25,66
22 Šrůtek Martin Brno-Královo Pole 29,07 26,17 26,17
23 Němec Filip Šošůvka 38,64 29,16 29,16
24 Novotný Tomáš Šošůvka 38,72 29,23 29,23
25 Kalášek Filip Brno-Královo Pole 30,43 NP 30,43
26 Hulan Filip Kvasejovice 30,43 NP 30,43
27 Cárach Tomáš Staré Heřminovy NP NP NP

 

střední dorostenci
poř. příjmení jméno SDH 1.běh 2.běh výsl.čas
1 Kašparec Štěpán Žernovník NP 16,40 16,40
2 Gerža Lukáš Oznice 16,75 NP 16,75
3 Knotek Radim Střezimíř NP 17,00 17,00
4 Filipčík Jakub Starý Lískovec-SPORT 17,40 NP 17,40
5 Bubeníček Lukáš Skuteč 17,43 NP 17,43
6 Fridman Jakub Šuňava 17,78 NP 17,78
7 Žlebek Josef Ostrava - Muglinov 26,39 17,88 17,88
8 Kunetek Petr Oznice 24,73 17,92 17,92
9 Kasal Prokop Dobrá NP 17,97 17,97
10 Baletka Adam Oznice 18,11 30,12 18,11
11 Březka Ivo Pavlínov 19,99 18,22 18,22
12 Soukup Stanislav Žlutice 18,39 24,79 18,39
13 Horák Petr Pačlavice 19,32 18,87 18,87
14 Slováček Ondřej Roštín 19,04 22,82 19,04
15 Šrůtek Zdeněk Brno-Královo Pole 20,64 19,89 19,89
16 Dopita Lukáš Morkovice 21,13 20,26 20,26
17 Láznička Filip Český Těšín-Mosty 20,34 22,76 20,34
18 Grmela Lukáš Havířov Město 21,04 21,63 21,04
19 Krejčíř Michal Dolní Dobrouč 22,58 23,77 22,58
20 Hanuš Jan Jundrov 24,93 25,75 24,93
21 Pomahač Lukáš Kvasejovice NP 25,41 25,41
22 Míka Lukáš Jetřichovec NP 30,37 30,37
23 Ševčík Dominik Topolany NP NP NP

 

starší dorostenci
poř. příjmení jméno SDH 1.běh 2.běh výsl.čas
1 Bartoň Adam Oznice 16,69 16,38 16,38
2 Krupka Michal Polabiny 16,70 16,51 16,51
3 Zetek Petr Úvaly 17,33 NP 17,33
4 Žurovec Tomáš Frýdek 18,14 17,50 17,50
5 Lubinski Dominik Lišov 18,10 NP 18,10
6 Mrázek Jan Křenovice 18,43 18,92 18,43
7 Pavlík Jan Střezimíř 20,46 18,63 18,63
8 Rajnet Matěj Dolní Dobrouč NP 18,64 18,64
9 Vašek Ladislav Jevíčko NP 18,67 18,67
10 Králík Martin Šošůvka 19,10 23,64 19,10
11 Jeřábek Filip Šaratice 19,77 21,40 19,77
12 Chochol Filip Dolní Bukovsko 28,50 19,97 19,97
13 Koudelka Jakub Dolní Bukovsko 20,15 20,95 20,15
14 Prucek Jan Střezimíř NP 20,75 20,75
15 Völfel David Strážkovice 22,81 NP 22,81
16 Peštál Marek Budíkovice NP 22,99 22,99
17 Staněk David Karviná-Hranice 27,79 23,29 23,29
18 Vybrančík Jakub Štěpánkovice 23,31 23,59 23,31
19 Bursík František Vrchotice 32,05 25,17 25,17
20 Bruna Tomáš Jundrov 25,21 27,43 25,21
21 Mašek Dominik Ruda 26,03 NP 26,03
22 Sekanina Aleš Ivanovice na Hané 28,12 33,37 28,12
23 Šebesta Petr Karviná-Hranice NP NP NP