Jdi na obsah Jdi na menu
 


Starší žáci

9. 2. 2015

Základní kolo

Poř. Družstvo 1. KOLO 2. KOLO výsledný
čas tr. body VÝSLEDNÝ čas tr. body VÝSLEDNÝ
1 Strachotín 15,59 0 15,59 15,98 0 15,98 15,59
2 Brno Utěchov 2 17,08 0 17,08 16,18 0 16,18 16,18
3 Luleč Kajmani B 16,21 0 16,21 16,19 10 26,19 16,21
4 Drnovice 4 20,72 0 20,72 16,81 0 16,81 16,81
5 Kovalovice 1 16,86 0 16,86 16,09 10 26,09 16,86
6 Hroznová Lhota 20,73 0 20,73 17,60 0 17,60 17,60
7 Půchov (SK) 19,05 20 39,05 17,72 0 17,72 17,72
8 Milešovice 1 16,51 10 26,51 17,86 0 17,86 17,86
9 Drnovice 2 32,13 0 32,13 18,96 0 18,96 18,96
10 Ostrava Heřmanice 2 21,26 20 41,26 19,09 0 19,09 19,09
11 Březina 19,12 0 19,12 17,73 10 27,73 19,12
12 Milešovice 3 20,29 0 20,29 24,04 0 24,04 20,29
13 Drnovice 3 20,30 0 20,30 16,16 40 56,16 20,30
14 Ivanovice na Hané 2 22,20 0 22,20 21,63 0 21,63 21,63
15 Milešovice 2 19,97 10 29,97 22,47 0 22,47 22,47
16 Syrovice 1 23,09 0 23,09 19,60 10 29,60 23,09
17 Hrušovany 1 25,86 0 25,86 26,28 0 26,28 25,86
18 Drnovice 1 16,83 10 26,83 16,53 30 46,53 26,83
19 Brno Utěchov 1 19,19 10 29,19 21,69 10 31,69 29,19
20 Sychotín 22,58 30 52,58 19,34 10 29,34 29,34
21 Krásná - Mohelnice 2 29,55 0 29,55 30,88 0 30,88 29,55
22 Luleč Kajmani A 22,04 10 32,04 29,57 0 29,57 29,57
23 Ostrava Heřmanice 1 19,88 10 29,88 23,82 40 63,82 29,88
24 Syrovice 2 20,81 10 30,81 24,90 20 44,90 30,81
25 Milešovice 4 23,35 10 33,35 23,53 30 53,53 33,35
26 Krásná - Mohelnice 1 29,38 20 49,38 29,87 10 39,87 39,87
27 Vladislav 1 23,04 30 53,04 22,71 20 42,71 42,71
28 Raškovice 43,44 0 43,44 25,18 20 45,18 43,44
29 Veverská Bitýška 25,54 20 45,54 27,09 20 47,09 45,54
30 Staré Heřminovy 34,54 20 54,54 41,05 20 61,05 54,54
31 Vladislav 2 25,91 30 55,91 37,67 20 57,67 55,91

 NEJ 18

Poř. Družstvo 1. KOLO 2. KOLO 3. KOLO body
čas tr. body VÝSLEDNÝ čas tr. body VÝSLEDNÝ čas tr. body VÝSLEDNÝ
1 Strachotín 20,66 0 20,66 21,16 30 51,16 20,07 0 20,07 2
16 Syrovice 1 56,51 0 56,51 22,81 5 27,81 50,03 10 60,03 1
                       
2 Brno Utěchov 2 15,13 0 15,13 17,91 10 27,91 21,45 20 41,45 2
15 Milešovice 2 23,2 0 23,2 19,21 0 19,21 22,59 20 42,59 1
                       
3 Luleč Kajmani B 17,2 0 17,2 21,25 20 41,25 18,83 0 18,83 2
14 Ivanovice na Hané 2 25,43 10 35,43 21,59 0 21,59 20,54 0 20,54 1
                       
4 Drnovice 4 20,57 10 30,57 20,43 30 50,43 19,42 10 29,42 1
13 Drnovice 3 17,89 20 37,89 18,68 0 18,68 19,84 0 19,84 2
                       
5 Kovalovice 1 17,69 10 27,69 21,56 20 41,56 27,8 20 47,8 1
12 Milešovice 3 23,07 10 33,07 21,99 0 21,99 23,31 10 33,31 2
                       
6 Hroznová Lhota 22,53 10 32,53 22,7 30 52,7 20,72 0 20,72 2
11 Březina 22,61 30 52,61 21,09 20 41,09 22,61 20 42,61 1
                       
7 Půchov (SK) 20,7 10 30,7 20,04 0 20,04 0 0 0 2
10 Ostrava Heřmanice 2 19,06 40 59,06 19,35 30 49,35 0 0 0 0
                       
8 Milešovice 1 25,03 30 55,03 18,7 0 18,7 22,34 0 22,34 1
9 Drnovice 2 18,7 30 48,7 22,06 0 22,06 20,88 0 20,88 2

 NEJ  8

Poř. Družstvo 1. KOLO 2. KOLO 3. KOLO body
čas tr. body VÝSLEDNÝ čas tr. body VÝSLEDNÝ čas tr. body VÝSLEDNÝ
1 Brno Utěchov 2 20 0 20 17,16 0 17,16 0 0 0 2
8 Milešovice 3 25,34 0 25,34 25,77 0 25,77 0 0 0 0
                       
2 Luleč Kajmani B 19,66 10 29,66 20,06 0 20,06 0 0 0 0
7 Drnovice 2 23,88 0 23,88 18,64 0 18,64 0 0 0 2
                       
3 Drnovice 3 19,37 10 29,37 19,05 10 29,05 18,1 0 18,1 2
6 Hroznová Lhota 20,23 10 30,23 20,11 0 20,11 15,8 20 35,8 1
                       
4 Půchov (SK) 20,17 10 30,17 17,48 30 47,48 0 0 0 0
5 Strachotín 16,45 0 16,45 17,99 10 27,99 0 0 0 2

FINÁLE

Poř. Družstvo 1. KOLO 2. KOLO 3. KOLO body
čas tr. body VÝSLEDNÝ čas tr. body VÝSLEDNÝ čas tr. body VÝSLEDNÝ
1 Strachotín 19,15 10 29,15 16,35 0 16,35 15,75 0 15,75 2
4 Drnovice 2 23,85 0 23,85 21,27 0 21,27 20,21 0 20,21 1
                       
2 Brno Utěchov 2 28,18 0 28,18 20,81 15 35,81 0 0 0 2
3 Drnovice 3 20,2 10 30,2 18,75 30 48,75 0 0 0 0
                       
                       
    1. KOLO 2. KOLO 3. KOLO body
Finále Družstvo čas tr. body VÝSLEDNÝ čas tr. body VÝSLEDNÝ čas tr. body VÝSLEDNÝ
Strachotín 18,21 0 18,21 16,94 0 16,94 0 0 0 2
Brno Utěchov 2 18,66 0 18,66 14,36 10 24,36 0 0 0 0
                       
O 3. místo Drnovice 2 19,58 0 19,58 22,62 30 52,62 20,57 20 40,57 1
Drnovice 3 22,73 0 22,73 21,05 10 31,05 21,46 0 21,46 2

CELKOVÉ POŘADÍ

Poř. Družstvo BODY
1 Strachotín 20
2 Brno Utěchov 2 19
3 Drnovice 3 18
4 Drnovice 2 17
5 Luleč Kajmani B 16
6 Hroznová Lhota 15
7 Milešovice 3 14
8 Půchov (SK) 13
9 Milešovice 1 12
10 Milešovice 2 11
11 Ivanovice na Hané 2 10
12 Kovalovice 1 9
13 Syrovice 1 8
14 Drnovice 4 7
15 Březina 6
16 Ostrava Heřmanice 2 5
17 Hrušovany 1 4
18 Drnovice 1 3
19 Brno Utěchov 1 2
20 Sychotín 1
21 Krásná - Mohelnice 2 0
22 Luleč Kajmani A 0
23 Ostrava Heřmanice 1 0
24 Syrovice 2 0
25 Milešovice 4 0
26 Krásná - Mohelnice 1 0
27 Vladislav 1 0
28 Raškovice 0
29 Veverská Bitýška 0
30 Staré Heřminovy 0
31 Vladislav 2 0