SDH
5. 1. 2014
Kategorie do 5 let
(HADICE U ROZDĚLOVAČE)
Pořadí | Jméno | SDH | 1.Běh | 2.Běh | Výsledný čas |
1. | Rostislav Švrček | Raškovice | 55,93 | 32,96 | 32,96 |
2. | Prokop Zbránek | Brodek u Konice | 42,75 | 37,66 | 37,66 |
3. | Daniel Dvořák | Hrušovany | 41,30 | 37,87 | 37,87 |
4. | Nikola Malá | Hrušovany | 67,47 | 40,30 | 40,30 |
5. | Radim Suchan | Hrušovany | 56,50 | 40,94 | 40,94 |
6. | Vanda Šmídová | Přísnotice | 44,03 | 41,76 | 41,76 |
7. | Anna Mikolášová | Hrušovany | 42,18 | 50,73 | 42,18 |
8. | Marek Suchan | Hrušovany | 42,73 | 54,66 | 42,73 |
9. | Šimon Lang | Přísnotice | 48,29 | 46,05 | 46,05 |
10. | Antonín Pospíšil | Přísnotice | 47,59 | 46,13 | 46,13 |
11. | Tereza Závišková | Hrušovany | 89,27 | 132,62 | 89,27 |
Kategorie mladý hasič s dospělým
Pořadí | Jméno | SDH | 1.Běh | 2.Běh | Výsledný čas |
1. | Matyáš Kudlička | Topolany-rodič | 36,33 | 51,82 | 36,33 |
2. | Tereza Gallová | St.Lískovec-Sport -rodič | 51,75 | 45,03 | 45,03 |
3. | Linda Šmídová | Přísnotice-rodič | 65,22 | 63,41 | 63,41 |
4. | Matyáš Medek(nejmladší účastník) | Kuřim- rodič | 63,41 | 73,98 | 73,19* |
*hadice neseny
Kategorie do 5 let hadice neseny
Pořadí | Jméno | SDH | 1.Běh | 2.Běh | Výsledný čas |
1. | Matěj Sekanina | Ivanovice na Hané | 29,98 | 25,47 | 25,47 |
2. | Ondřej Novák | St.Lískovec-sport | 29,45 | 28,62 | 28,62 |
3. | Matěj Synek | St.Lískovec-sport | 74,96 | 57,30 | 57,30 |
Kategorie 6-7 let
Pořadí | Jméno | SDH | 1.Běh | 2.Běh | Výsledný čas |
1. | Vít Vymazal | Morkovice | 18,25 | 23,40 | 18,25 |
2. | Šimon Reidl | Moutnice | 24,15 | 20,82 | 20,82 |
3. | Natálie Podrazilová | Morkovice | 23,72 | 24,20 | 23,72 |
4. | Aneta Pejřilová | Tvarožná | 27,39 | 41,41 | 27,39 |
5. | Jozef Švrček | Raškovice | 28,37 | 27,95 | 27,95 |
6. | Valentýna Hudečková | Morkovice | 36,45 | 28,03 | 28,03 |
7. | Tereza Drábalová | Šaratice | 36,09 | 44,79 | 36,09 |
8. | Oskar Suchan | Hrušovany | 36,50 | 36,46 | 36,46 |
9. | Marek Malý | Hrušovany | - | 37,03 | 37,03 |
10. | Tomáš Lamač | Hrušovany | 39,59 | 38,81 | 38,81 |
11. | Eliška Závišová | Hrušovany | 46,36 | 51,15 | 46,36 |
12. | Jan Mikoláš | Hrušovany | 66,51 | 83,38 | 66,51 |
13. | Anna Churchová | Hrušovany | 76,61 | 70,65 | 70,65 |
Kategorie 8-9 let
Pořadí | Jméno | SDH | 1.Běh | 2.Běh | Výsledná čas |
1. | Zdeněk Novák | St.Lískovec-sport | 18,68 | 17,50 | 17,50 |
2. | Michaela Wilduňgová | Trusovice | 19,60 | 19,29 | 19,29 |
3. | Filip Zbránek | Brode u Konice | 32,63 | 48,89 | 32,63 |
4. | Magdalena Hánová | Přísnotice | - | 35,86 | 35,86 |