Jdi na obsah Jdi na menu
 


PLAMEN

2. 2. 2014

 Přípravka

 

DÍVKY

 

Pořadí Jméno SDH 1.Běh 2.Běh Výsledný čas
1. Pejřilová Aneta Tvarožná 36,62 36,31 36,31
2. Drabálková Tereza Šaratice - 38,55 38,55

 

HOŠI

 

Pořadí Jméno SDH 1.Běh 2.Běh Výsledný čas
1. Novák Ondřej Starý Lískovec - Sport 49,21 36,52 36,52
2. Sekanina Matěj Ivanovice na Hané 37,82 37,65 37,65

 

Mladší žáci

 

DÍVKY

 

Pořadí Jméno SDH 1.Běh 2.Běh Výsledný čas Startovní č.
1.  Sahatciu Sára Starý Lískovec - Sport  15,44  15,81  15,44  15. 
2.  Krabicová Dana Trusovice  16,62  17,48  16,62  5. 
3.  Hudečková Tereza Morkovice  19,73  17,05  17,05  9. 
4.  Rousová Jitka Ruda  17,80  17,13  17,13  11. 
5.  Jarešová Veronika Ostrava - Heřmanice  18,12  17,15  17,15  20. 
6.  Mašková Kateřina Ruda  18,55  17,97  17,97  19. 
7.  Caletková Katka Trusovice  18,34  18,10  18,10  17. 
8. Machancová Petra Tvarožná  19,32  22,12  19,32  12. 
9.  Šuterová Lucie Hostěrádky - Rešov  20,69  19,58  19,58  8. 
10.  Páralová Simona Bořitov  25,97  19,78  19,78  16. 
11.  Widungová Michaela Trusovice  20,76  - 20,76  10. 
12.  Podrazilová Natálie Morkovice  24,40  26,97  24,40  6. 
13.  Hánová Adéla Přísnotice  39,39  26,28  26,28  7. 
14.  Hudečková Valentýna Morkovice  35,65  30,66  30,66  14. 
15.  Hánová Magdaléna Přísnotice  55,29  55,29  13. 
16.  Švrčková Anežka Raškovice   -  -  - 18. 

 HOŠI

Pořadí Jméno SDH 1.Běh 2.Běh Výsladný čas Startovní č.
1. Vaverka Matěj Ostrava - Heřmanice 17,49 15,36 15,36 21.
2. Pejřil Michal Tvarožná 16,57 - 16,57 22.
3. Šutera Miroslav Hostěrádky - Rešov 17,53 16,86 16,86 23.
4. Fojt Patrik Bořitov - 16,93 16,93 24.
5. Dopita Lukáš Morkovice 17,84 17,73 17,73 25.
6. Šťovíček Dan Šaratice 24,64 18,45 18,45 26.
7. Krabica Tomáš Trusovice 18,68 19,43 18,68 27.
8. Kamenský Martin Kobeřice - 19,31 19,31 28.
9. Novák Zdeněk Starý Lískovec - Sport 19,44 19,57 19,44 29.
10. Kudlička Tomáš Topolany 20,76 20,24 20,24 30.
11. Vymazal Vít Morkovice 23,14 - 23,14 31.
12. Kozel Martin Přísnotice 32,37 29,67 29,67 32.
13. Riedl Šimon Moutnice - 33,43 33,43 33.

 

STARŠÍ ŽÁCI

 

DÍVKY

Pořadí Jméno SDH 1.Běh 2.Běh Výsledný čas Startovní č.
1. Štaffová Tereza Ostrov u Macochy 14,88 13,63 13,63 48.
2. Krejčí Kamila Morkovice 15,07 13,80 13,80 41.
3. Šeděnková Veronika Ostrava - Heřmanice 15,10 14,21 14,21 35.
4. Jarošová Adéla Morkovice - 14,21 14,21 44.
5. Jarošová Petra Morkovice 14,56 14,68 14,56 36.
6. Macháňová Lucie Topolany 15,80 15,60 15,60 50.
7. Dopitová Renáta Morkovice 16,74 15,98 15,98 37.
8. Steklá Veronika Ostrava - Heřmanice 28,54 16,18 16,18 43.
9. Doupalová Barbora Trusovice 23,86 16,20 16,20 40.
10. Slezáková Katka Šaratice 16,50 17,68 16,50 46.
11. Vymazalová Andrea Ostrov u Macochy 17,12 17,49 17,12 39.
12. Dvořáková Natálie Petrovice u Blanska 17,25 17,24 17,24 42.
13. Musilová Nikola Petrovice u Blanska 17,46 17,63 17,46 47.
14. Dvořáková Adriana Petrovice u Blanska - 17,77 17,77 34.
15. Ševčíková Michaela Petrovice u Blanska 21,77 - 21,77 38.
16. Tichá Aneta Petrovice u Blanska 25,12 26,77 25,12 49.
17. Mazurová Martina Morkovice - - - 45.

 

HOŠI

 

Pořadí Jméno SDH 1.Běh 2.Běh Výsledný čas Startovní č.
1. Brodacký Michal Trusovice 13,61 12,47 12,47 68.
2. Knop Michal Ostrava - Heřmanice - 12,98 12,98 70.
3. Kučera David Bořitov 13,45 - 13,45 59.
4. Přikryl Jiří Kuřim 14,88 13,90 13,90 66.
5. Navrátil David Morkovice 17,82 13,99 13,99 57.
6. Šmída Adam Trusovice - 14,34 14,34 60.
7. Grohman Jakub Trusovice - 14,55 14,55 52.
8. Jakub Filipčík Starý Lískovec - Sport 14,61 21,97 14,61 65.
9. Kudlička Vojtěch Topolany 16,09 15,08 15,08 58.
10. Horký Lukáš Ruda 15,12 - 15,12 72.
11. Pospíšil David Bořitov 15,78 15,23 15,23 69.
12. Mašek Dominik Ruda 16,35 15,57 15,57 54.
13. Kotouček Jakub Bořitov 15,77 18,86 15,77 55.
14. Jeřábek Filip Šaratice 22,05 16,04 16,04 74.
15. Kučera Michal Bořitov 16,41 16,48 16,41 67.
16. Kučera Martin Bořitov 18,28 17,35 17,35 63.
17. Fojt Jan Bořitov - 17,82 17,28 51.
18. Kolář Michal Morkovice 18,09 19,38 18,09 53.
19. Hanuš Lukáš Trusovice 18,36 - 18,36 64.
20. Doupal Rostislav Trusovice 20,11 - 20,11 56.
21. Sekanina Aleš Ivanovice na Hané 22,42 35,19 22,42 71.
22. Wildung Jaroslav Trusovice 24,19 - 24,19 73.
23. Elísek David Petrovice u Blanska - - - 61.
24. Sedláček Jakub Ostrov u Macochy - - - 62.